Podporujeme nadace a udržitelnost

Dobrý den přátelé,

rádi byste se dozvěděli více o tom, jak a proč přispíváme nadacím? Jste na správném místě. K charitě jsme měli vždy pozitivní vztah i mimo náš online projekt. Jsme dlouholetými dobrými anděli a před několika lety jsme adoptovali na dálku 6ti letou Chandriku z Indie. Proto rozhodnutí spojit náš projekt s podporou těch, kteří pomoc potřebují, bylo snadné.

V rámci našeho projektu jsme nastavili dva způsoby, jak peníze pro nadace vybíráme. Zavázali jsme se darovat 5% ze zisku na každé objednávce pro charitativní účely. Zároveň jsme chtěli umožnit našim zákazníkům přispět více, pokud se tak rozhodnou. Proto máte při výběru platební metody možnost zadat dodatečnou výši příspěvku, kterou připočítáme k celkové výši vybraných peněz. Výtěžek následně darujeme na účet nadace k určenému datu.

Kam tedy vybrané peníze putují? Nadace, které podporujeme, chceme pravidelně obměňovat. Vybíráme vždy pouze prověřené organizace, abychom měli jistotu, že vybraná částka skončí opravdu u těch, kteří to potřebují. Na našich stránkách vždy snadno dohledáte, komu bude vybraná částka odeslána. Celou historii našich příspěvku budeme udržovat v tomto článku

 

Listopad - Prosinec 2021
Fond ohrožených dětí Klokánek
Částka: zjistíme v Lednu 2022

Zanechte komentář.

Všechny komentáře jsou před publikováním zkontrolovány.