Jsme tady!

Přátelé,
Rádi bychom Vás přivítali na našem novém webu a zároveň u prvního článku našeho blogu. Protože se ještě neznáme, rádi bychom Vám o sobě něco málo sdělili. Takže kdo jsme? Na čem nám záleží? Proč jsme se do toho pustili? Pojďme na to!

 

 

 

Veru miluje design, především skandinávský a italský. Má za sebou práci v designovém studiu jako interiérová poradkyně. Jelikož už se této práci nevěnuje, chyběl jí kontakt se světem designu. Vybírá pro Vás obrazy, kterými si můžete zútulnit Váš interiér. Vymýšlí a vytváří nástěnné galerie, abyste ušetřili dlouhé hodiny nad párováním obrazů.

Petr se nechal lehce vmanipulovat do světa designu. Je technickou hlavičkou a srdcem e-shopu. Je perfekcionista a dělá vše pro to, abyste se u nás cítili dobře. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout zážitek dál. Je tak trochu workoholik a naše tvorba a Vaše spokojenost je pro něho prioritou.

Squeak je čistokrevná kříženka mopse a čivavy, kterou Veru zachránila z množírny. Ze všeho nejvíc miluje plnou misku, ideálně u jídelního stolu. Je kreativní a dokáže si vyrobit pelíšek z čehokoli, co najde. Jen se jí občas plete, jestli je pejsek nebo surikata. Proto tak často panáčkuje. A když už toho máme všeho nad hlavu, tak nás vezme vyvenčit do přírody.

Rádi děláme věci společně a chceme přispět k tomu, aby se na světě žilo lépe. Hledali jsme projekt, který by nás bavil a zároveň nám umožnil podporovat nejrůznější nadace nad rámec toho, co již dnes děláme. Když jsme si uvědomili, že všichni velcí hráči na trhu jsou ze zahraniční, zajímalo nás, jestli dokážeme nabídnout zákazníkům něco navíc. Odpověď zněla "Ano", a proto jsme se rozhodli výzvu přijmout.

Na kvalitě jsme nebyli ochotní dělat žádné kompromisy. Zjistili jsme, jaké materiály a technologie v této oblasti standardně používají konkurenční weby. Naším cílem bylo dosáhnout vyšší kvality bez kompromisů.

A to je vše, co pro Vás dnes máme. Doufáme, že Vás náš příběh zaujal, a pokud Vás zajímá více, neváhejte nám napsat. A nebo se vydejte prozkoumat naši galerii.

Zanechte komentář.

Všechny komentáře jsou před publikováním zkontrolovány.